Fotky z natáčení klipu Byla to láska

4. srpna 2011 v 20:58 | Barčulajz

Nastávající maminka Lucie Vondráčková (31) si v těchto dnech naposledy zatančila před porodem . Ve čtvrtém měsíci těhotenství natáčela s Michalem Davidem (51) videoklip Byla to láska. "Ještě to šlo. Na Lucce není ještě bříško vidět a mohla se pořád svižně pohybovat. Proto jsme s klipem spěchali a točili ho v kuse," řekl Blesku Michal David.

A že to byl záhul. Točilo se i v noci, což těhotnou Lucku muselo určitě vysilovat. Lucie měla ale velkou oporu ve svém manželovi Tomáši Plekancovi (28). "Svého potomka v Lucčině bříšku hlídal po celou dobu natáčení," usmívá se David.

Jak ke klipu došlo? "Napsal jsem duet a poprosil Lucčinu mámu Hanku Sörösovou, se kterou jsme společně udělali Dlouhou noc, o text. Lucka si to poslechla a volala, že se jí to moc líbí a moc ráda by do toho se mnou šla," popisuje David. S Vondráčkovou si plácli a teď vzniká singl a klip jako předvoj Lucčina nového alba, které vyjde v říjnu.
"Není to o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a její k tanci," říká Michal. Točilo se na různých místech a v klipu se objeví i nádherný Fantóm Rolls Royce.

Lucka to dokonce roztančila s 80 úžasnými tanečníky. Jsem moc rád, že je klip hotov. Je soudobý, moderní a hodně taneční. Lucka se vyřádila. Miminku to ještě nevadilo a kdyby tam zase ta taneční čísla nebyla, byla by to pro tanečnici Lucii velká škoda," dodal David. Hitmaker potom svěřil, že nové Lucčino celé cédéčko je dílo jeho a Hany Sörösové. "Bohužel jeho křtu se Lucie nezúčastní, protože už v září se s manželem vrací do Kanady, kde chce rodit," vysvětlil Michal.

Těhotná zpěvačka Lucie Vondráčková natáčela nový videoklip s hitmakerem Michalem Davidem

Lucka tančila i s bříškem
Lucie do toho dávala všechno
Vondráčková s Davidem natáčeli klip "byla to láska

Vondráčková je samý úsměv

OSTATNÍ FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!!!!!


Na Vondráčkové těhotenství není vidět

Lucie je ve čtvrtém měsíci těhotenství

Lucie se soustředila na pokyny

Lucie natáčela hlavně v noci, bylo to pro ni o to náročnější

Vondráčková s tanečníky

S Davidem dolaďovala Vondráčková poslední detaily

Lucii těhotenství sluší

Michal David napsal duet

Lucie při natáčení

Lucie se vrací v září zpět do Kanady

Lucie kontroluje každý záběr

Michal David zčásti CD Vondráčkové produkoval

Vondráčková se svěřila, že by chtěla rodit v Kanadě

Vondráčkové těhotenství při tanci nevadilo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama